O klinike

Klinika modernej liposukcie MedicomVIP vznikla v roku 2005 ako jediné špecializované neštátne zariadenie v odbore plastická a estetická chirurgia. Klinika sídli v pokojnej vilovej štvrti v širšom centre Bratislavy. Od svojho založenia prináša najnovšie trendy, technológie a najvyššie štandardy, ktoré plastická a estetická chirurgia ponúka. Spojením skúseností našich odborníkov a jedinečnej svetovej technológie predstavujeme výnimočné zariadenie plastickej a estetickej chirurgie špecializované výhradne na formovanie postavy a korekciu estetických nedostatkov vlastnými tukovými a kmeňovými bunkami klienta. Našu kliniku reprezentuje vysoko kvalifikovaný kolektív špičkových odborných zdravotníckych pracovníkov s medzinárodnými skúsenosťami. Už pred niekoľkými rokmi priniesla na Slovensko najnovšiu metódu - tumescenčnú liposukciu, estetickú operáciu, ktorá sa postupne zaužívala aj na ostatných klinikách. V čom je tumescenčná liposukcia jedinečná?

  • Odstráni neželaný tuk navždy
  • Bezbolestná
  • Žiadna narkóza
  • Žiadne drastické diéty či chudnutie
  • Žiadne namáhavé cviky
  • Iba krásna postava, štíhle boky, nohy, pevný zadok a spokojní klienti.

Moderná liposukcia nie je len spôsob trvalého odstránenia prebytočného tuku, ale táto jedinečná operácia Vám dáva šancu mať nové krásne väčšie a plnšie prsia len vďaka vlastnému tuku. Vlastný tuk umožňuje aj vyhladiť vrásky alebo omladiť pleť. Takéto riešenie je úplne prirodzené, trvalé, estetické. A to všetko bez silikónových implantátov, botoxu alebo kyseliny hyalurónovej. Váš vlastný tuk je najprirodzenejší výplňový materiál tej najvyššej kvality. Neváhajte a informujte sa o možnostiach modernej liposukcie prostredníctvom rýchleho kontaktného formuláru, alebo priamo telefonicky na čísle 0948 13 18 13.

Klinika modernej liposukcie sa o Vás stará nielen počas zákroku, ale aj po ňom. Vysoká profesionálna úroveň a rokmi overená kvalita zákrokov, ktorú Vám na klinike modernej liposukcie prinášame, sa podpísali pod vernosť a spokojnosť našich klientov. Za Vašu priazeň Vám týmto ĎAKUJEME.

MUDr. Martin Šimkanin

Oddelenie plastická a estetická chirurgia vedie primár MUDr. Martin Šimkanin, skúsený plastický chirurg s viac ako 15 ročnou praxou. Doktor Šimkanin je veľmi obľúbený u pacientov rovnako, ako aj u personálu. Jeho nikdy nekončiacim humorom a dobrou náladou vie pacientov povzbudiť a upokojiť či už pri konzultácii, alebo priamo na operačnej sále. Keďže je tiež aktívnym športovcom, vie našim klientom odborne poradiť aj v oblasti starostlivosti o postavu v období po zákroku. Doktor Šimkanin ukončil štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave s červeným diplomom. Po dvoch úspešných atestáciách pôsobil vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Ružinov. Svoje odborné vedomosti rozvíjal aj v zahraničí napr.: London Hospital, St. Bart’s London, Life Agents Wien – Dr. Kogler, MedicomVIP Praha, Citory Los Angeles – USA, Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani – Italy. Od roku 2006 pôsobí ako plastický chirurg na klinike MEDICOM VIP. Plastickej chirurgii sa venuje profesne počas celej svojej kariéry.

MUDr. Martin Šimkanin hovorí o MEDICOM VIP“Už od samého začiatku sa na klinike modernej liposukcie MedicomVIP kladie dôraz na kvalitu služieb, odbornú stránku, sledovanie najnovších metód plastickej chirurgie a nadštandardnému prístupu ku klientovi a jeho pohodlia. Zárukou kvality je úplná špecializácia na prácu s tukom a niekoľko tisíc úspešne vykonaných tumescenčných liposukcii v MedicomVIP”